0     سبد خرید
FA | EN
Partner companies

در ذیل لیست شرکت های همکار گازلوله در حوزه صنعت آب و فاضلاب شستا

 آمده است: (مطلب موقت می باشد)

شرکت پولیکا نوین

                                                                                                            

       آدرس وبسایت: www.polikanovin.com

 

گروه صنعتی عالم آرا (سهامی خاص)

گروه صنعتی عالم آرا (سهامی خاص) از خرداد 1385 فعالیت خود را به منظور احداث کارخانه های الیاف شیشه و صنایع وابسته آن از قبیل احداث کارخانه تولید لوله های GRP آغاز نموده است.
این گروه به منظور ایجاد ارزش افزوده در عرصه صنایع تبدیلی معدنی و خلق فرصت های نوین فناوری، می کوشد تا یکی از بزرگترین مجتمع های تکنولوژی پیشرفته در آسیا را در حوزه الیاف شیشه و صنایع وابسته ایجاد نماید. این شرکت با نقش آفرینی در شبکه اقتصاد بین المللی تلاش می نماید ضمن ارائه محصولات و خدمات با کیفیت صنایع و طرح های زیربنایی کشور، رضایت سهامداران و ذینفعان را فراهم سازد.

آدرس وبسایت :  www.aaig.co.ir

 

  

 

 

 

شرکت افق تأمین آب شیرین

افق تأمین آب شیرین به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ انرژی تأمین، در راستای تحقق اهداف شرکت سرمایه­‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) در حوزه تأمین و تصفیه آب، با بهره‌گیری از تیم مجرب مهندسی، اقتصادی و اجرایی در بخش‌های سرمایه‌گذاری، طراحی، مشاوره، نظارت و اجرا و بهره‌­برداری فعالیت می‌نماید و درصدد است تا مناسب­‌ترین خدمات را در بهترین سطح کیفیت در حوزه فعالیت خود ارائه نماید. این شرکت در سال 1394 با اتکا به سوابق مدیران و موسسین آن، فعالیت در صنعت آب و فاضلاب را آغاز نمود. شرکت در تلاش است تا با تکیه بر دانش مدیران و نیروی انسانی کارآمد و متخصص به شرکتی چابک با رتبه برتر به عنوان سرمایه­‌گذار و حتی ظرفیت‌­ساز در صنعت آب کشور تبدیل گردد. بخش اعظم فعالیت­‌های این شرکت را سرمایه­‌گذاری و مشارکت در سرمایه­‌گذاری، طراحی، احداث و اجرای واحدهای آب شیرین­ کن، تصفیه­ خانه فاضلاب و تصفیه­ خانه آب تشکیل می­‌دهد. شرکت افق تأمین آب شیرین ارائه خدمات را توامان با پایبندی به مسئولیت­‌های اجتماعی و حفظ محیط زیست سرلوحه برنامه­‌های خود قرار داده و ارتقا کیفیت زندگی آحاد مردم را به عنوان استفاده­‌کنندگان نهایی خدمات را همواره مد نظر دارد. همچنین، پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌­ای و کسب اعتبار میان ذینفعان و مردم را از رموز موفقیت می­‌داند و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهد گرفت.  

آدرس وبسایت :  www.otwt.co

 

 

 

 

 


 


تماس با ما (021) 88037820